Ottelut 2024:


Kesäkuu

Vaahteraliiga, to 27.06 klo 18:30 Väinölänniemen stadion, Kuopio: Steelers-Roosters

Vaahteraliiga, pe 28.06 klo 18:30 Velodromi, Helsinki: Wolverines-Butchers

U15 11vs11, la 29.06 klo 13:00 Pyynikin kenttä, Tampere: Blue Beasts (Saints/Jaguars) - Roosters/Trojans

II-divisioona, la 29.06 klo 13:00 Urpolan tekonurmi, Mikkeli: Bouncers-Jaguars

Vaahteraliiga, la 29.06 klo 13:00 Castren, Oulu: Northern Lights-Saints

I-divisioona, la 29.06 klo 15:00 Väinölänniemen stadion, Kuopio: Steelers - Wolverines

I-divisioona, la 29.06 klo 16:00 Pirkkalan keskuskenttä: Spartans - Saints

Vaahteraliiga, la 29.06 klo 16:30 Harjun kenttä, Lohja: Crusaders-Royals

II-divisioona, la 29.06 klo 18:30 Susivouti: Nordmen-Flying Fishcocks

II-divisioona, su 30.06 klo 13:00 Söderkullan tekonurmi, Sipoo: Bulldogs-Trojans

Vaahteraliiga, su 30.06 klo 14:00 Velodromi, Helsinki: Wolverines-Trojans

I-divisioona, su 30.06 klo 14:00 TBA: Jaguars - Roosters

I-divisioona, su 30.06 klo 14:00 Myllypuro nurmi 1, Helsinki: East City Giants - Northern Lights

U17 7vs7, su 30.06 klo 15:00 Isolahden tekonurmi: Royals-Butchers

II-divisioona, su 30.06 klo 16:00 Kirkonmäen kenttä: Scorpions-Bears

Heinäkuu

Vaahteraliiga, to 04.07 klo 18:30 Velodromi, Helsinki: Wolverines-Crusaders

Vaahteraliiga, pe 05.07 klo 18:30 Wirokit Stadion, Seinäjoki: Crocodiles-Roosters

U13 9vs9, la 06.07 klo 00:00 Myllypuro nurmi 1, Helsinki: Butchers/ECG-Saints

III-divisioona, la 06.07 klo 12:00 Mehtimäen tekonurmi, Joensuu: Joensuun-turnaus

II-divisioona, la 06.07 klo 13:00 Rauhalahden jalkapallokenttä, Kuopio: Flying Fishcocks-Bouncers

U17 11vs11, la 06.07 klo 14:00 Velodromi ulkokenttä, Helsinki: Roosters-Trojans

Vaahteraliiga, la 06.07 klo 14:00 Yläkenttä, Turku: Trojans-Saints

I-divisioona, la 06.07 klo 14:00 Velodromi, Helsinki: Roosters - Wolverines 

I-divisioona, la 06.07 klo 15:00 Castren, Oulu: Northern Lights - Saints

I-divisioona, la 06.07 klo 16:00 Wirokit Stadion, Seinäjoki: Crocodiles - Jaguars

II-divisioona, la 06.07 klo 16:00 Pullerin kenttä, Hämeenlinna: Tigers-Cowboys

Vaahteraliiga, la 06.07 klo 16:30 Väinölänniemen stadion, Kuopio: Steelers-Royals

II-divisioona, la 06.07 klo 19:00 Porin Urheilukeskus: Bears-Nordmen

U15 11vs11, su 07.07 klo 12:00 Pyynikin kenttä, Tampere: Blue Beasts (Saints/Jaguars) - East City Giants

II-divisioona, su 07.07 klo 13:00 Viitaniemen urheilupuisto, Jyväskylä: Jaguars-Scorpions

U17 11vs11, su 07.07 klo 14:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki: Crocodiles-East City Giants

U13 9vs9, su 07.07 klo 14:00 Velodromi, Helsinki: Roosters-Dragons (Crocodiles/Jaguars)

I-divisioona, su 07.07 klo 14:00 Myllypuro nurmi 1, Helsinki: East City Giants - Spartans

U15 7vs7, su 07.07 klo 15:00 Porin Urheilukeskus: Bears-Royals

Vaahteraliiga, su 07.07 klo 15:00 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Wolverines

U17 7vs7, su 07.07 klo 17:00 Pyynikin urheilukenttä, Tampere: Saints - Wolverines/Crusaders

U17 7vs7, ti 09.07 klo 18:00 Isolahden tekonurmi: Royals - Wolverines/Crusaders

Vaahteraliiga, to 11.07 klo 18:30 Velodromi, Helsinki: Roosters-Wolverines

Vaahteraliiga, pe 12.07 klo 18:30 Väinölänniemen stadion, Kuopio: Steelers-Butchers

U15 7vs7, la 13.07 klo 13:00 Pallokenttä, Porvoo: Butchers-Royals

U15 7vs7, la 13.07 klo 15:00 Porin Urheilukeskus: Bears-Steelers

U17 7vs7, la 13.07 klo 16:00 Velodromi ulkokenttä, Helsinki: Wolverines/Crusaders - Saints

Vaahteraliiga, la 13.07 klo 16:30 Wirokit Stadion, Seinäjoki: Crocodiles-Crusaders

II-divisioona, la 13.07 klo 18:00 Porin Urheilukeskus: Bears-Flying Fishcocks

U15 7vs7, su 14.07 klo 13:00 Karhulan Keskuskenttä, Kotka: Eagles/Taft-Wolverines/Crusaders

U15 11vs11, su 14.07 klo 13:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki: Crocodiles - Roosters/Trojans

Vaahteraliiga, su 14.07 klo 14:00 Velodromi, Helsinki: Wolverines-Northern Lights

I-divisioona, su 14.07 klo 14:00 Viitaniemen urheilupuisto, Jyväskylä: Jaguars - Steelers

II-divisioona, su 14.07 klo 14:30 Yläkenttä, Turku: Trojans-Wolverines Blue

Vaahteraliiga, su 14.07 klo 15:00 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Trojans

I-divisioona, su 14.07 klo 16:30 Wirokit Stadion, Seinäjoki: Crocodiles - Roosters  

U17 7vs7, ti 16.07 klo 18:30 Pallokenttä, Porvoo: Butchers - Wolverines/Crusaders

Vaahteraliiga, to 18.07 klo 18:30 Harjun kenttä, Lohja: Crusaders-Butchers

Vaahteraliiga, pe 19.07 klo 18:30 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Wolverines

III-divisioona, la 20.07 klo 12:00 POHU areena, Helsinki: Helsingin-turnaus

U15 7vs7, la 20.07 klo 13:00 Ojamon kenttä, Lohja: Wolverines/Crusaders-Butchers

U15 7vs7, la 20.07 klo 13:00 Karhulan Keskuskenttä, Kotka: Eagles/Taft-Bears

II-divisioona, la 20.07 klo 13:00 Kiuruveden Urheilukenttä: Flying Fishcocks-Jaguars

U17 11vs11, la 20.07 klo 14:00 Velodromi ulkokenttä, Helsinki: Roosters-Crocodiles

U15 7vs7, la 20.07 klo 14:00 Rauhalahden jalkapallokenttä, Kuopio: Steelers-Royals

II-divisioona, la 20.07 klo 14:00 Porin Urheilukeskus: Bears-Bouncers

I-divisioona, la 20.07 klo 15:00 Velodromi, Helsinki: Roosters - Steelers

II-divisioona, la 20.07 klo 16:00 Pullerin kenttä, Hämeenlinna: Tigers-Bulldogs

I-divisioona, la 20.07 klo 16:00 Pirkkalan keskuskenttä: Spartans - Northern Lights

Vaahteraliiga, la 20.07 klo 16:30 Wirokit Stadion, Seinäjoki: Crocodiles-Steelers

I-divisioona, la 20.07 klo 16:30 Pyynikin urheilukenttä, Tampere: Saints - East City Giants

U13 9vs9, su 21.07 klo 00:00 Myllypuro nurmi 1, Helsinki: Butchers/ECG - Dragons (Crocodiles/Jaguars)

U17 11vs11, su 21.07 klo 13:00 Yläkenttä, Turku: Trojans-East City Giants

Vaahteraliiga, su 21.07 klo 13:00 Castren, Oulu: Northern Lights-Trojans

U17 7vs7, su 21.07 klo 14:00 Isolahden tekonurmi: Royals-Saints

U13 9vs9, su 21.07 klo 14:00 Velodromi, Helsinki: Roosters-Saints

Vaahteraliiga, su 21.07 klo 15:00 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Saints

I-divisioona, su 21.07 klo 16:00 Wirokit Stadion, Seinäjoki: Crocodiles - Wolverines  

II-divisioona, su 21.07 klo 16:00 Kirkonmäen kenttä: Scorpions-Nordmen

II-divisioona, su 21.07 klo 18:00 Velodromi, Helsinki: Wolverines Blue-Cowboys

Vaahteraliiga, to 25.07 klo 18:30 Keskuskenttä, Porvoo: Butchers-Wolverines

I-divisioona, pe 26.07 klo 18:00 Pyynikin urheilukenttä, Tampere: Saints -Spartans

Vaahteraliiga, pe 26.07 klo 18:30 Velodromi, Helsinki: Roosters-Steelers

U15 7vs7, la 27.07 klo 13:00 Pallokenttä, Porvoo: Butchers-Steelers

II-divisioona, la 27.07 klo 13:00 Urpolan tekonurmi, Mikkeli: Bouncers-Scorpions

Vaahteraliiga, la 27.07 klo 13:00 Pyynikin kenttä, Tampere: Saints-Wolverines

U15 7vs7, la 27.07 klo 14:00 Ojamon kenttä, Lohja: Wolverines/Crusaders-Bears

U15 11vs11, la 27.07 klo 14:00 Velodromi ulkokenttä, Helsinki: Roosters/Trojans - Blue Beasts (Saints/Jaguars)

II-divisioona, la 27.07 klo 14:00 Kerttulan keinonurmi, Raisio: Trojans-Cowboys

I-divisioona, la 27.07 klo 15:00 Castren, Oulu: Northern Lights -East City Giants

I-divisioona, la 27.07 klo 16:00 Wirokit Stadion, Seinäjoki: Crocodiles - Steelers

II-divisioona, la 27.07 klo 16:00 Söderkullan tekonurmi, Sipoo: Bulldogs-Wolverines Blue

Vaahteraliiga, la 27.07 klo 16:30 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Crusaders

I-divisioona, su 28.07 klo 13:00 TBA: Wolverines - Jaguars  

U15 7vs7, su 28.07 klo 14:00 Isolahden tekonurmi: Royals-Eagles/Taft

Vaahteraliiga, su 28.07 klo 15:00 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Northern Lights

II-divisioona, su 28.07 klo 16:00 Viitaniemen urheilupuisto, Jyväskylä: Jaguars-Nordmen

Elokuu

Vaahteraliiga, to 01.08 klo 18:30 Harjun kenttä, Lohja: Crusaders-Wolverines

U17 11vs11, pe 02.08 klo 18:30 Myllypuro nurmi 1, Helsinki: East City Giants-Roosters

Vaahteraliiga, pe 02.08 klo 18:30 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Steelers

U13 9vs9, la 03.08 klo 11:30 Viitaniemen urheilupuisto, Jyväskylä: Dragons (Crocodiles/Jaguars) - Saints

U13 Turnaussarja, la 03.08 klo 11:30 Impivaaran jalkapallohalli: Turun-turnaus

U15 7vs7, la 03.08 klo 13:00 Porin Urheilukeskus: Bears-Butchers

U17 7vs7, la 03.08 klo 14:00 Velodromi ulkokenttä, Helsinki: Wolverines/Crusaders - Royals

U17 11vs11, la 03.08 klo 16:00 Jouppilanvuoren tekonurmi, Seinäjoki: Crocodiles-Trojans

II-divisioona, la 03.08 klo 16:00 Viitaniemen urheilupuisto, Jyväskylä: Jaguars-Bears

Vaahteraliiga, la 03.08 klo 16:30 Velodromi, Helsinki: Roosters-Crocodiles

II-divisioona, la 03.08 klo 18:30 Susivouti: Nordmen-Bouncers

Vaahteraliiga, la 03.08 klo TBA: Runkosarjan 1 - Runkosarjan 4

U15 11vs11, su 04.08 klo 13:00 Myllypuro nurmi 1, Helsinki: East City Giants-Crocodiles

II-divisioona, su 04.08 klo 13:00 Söderkullan tekonurmi, Sipoo: Bulldogs-Cowboys

U13 9vs9, su 04.08 klo 14:00 Velodromi, Helsinki: Roosters - Butchers/ECG

U17 7vs7, su 04.08 klo 15:00 Pyynikin urheilukenttä, Tampere: Saints-Butchers

II-divisioona, su 04.08 klo 16:00 Kirkonmäen kenttä: Scorpions-Flying Fishcocks

Vaahteraliiga, su 04.08 klo TBA: Runkosarjan 2 - Runkosarjan 3

Vaahteraliiga, to 08.08 klo 18:30 Harjun kenttä, Lohja: Crusaders-Roosters

U15 11vs11, pe 09.08 klo 17:00 Velodromi ulkokenttä, Helsinki: Roosters/Trojans - East City Giants

Vaahteraliiga, pe 09.08 klo 18:30 Velodromi, Helsinki: Wolverines-Crocodiles

III-divisioona, la 10.08 klo 12:00 Lauritsalan kenttä, Lappeenranta: Lappeenrannan-turnaus

U15 7vs7, la 10.08 klo 13:00 Rauhalahden jalkapallokenttä, Kuopio: Steelers-Wolverines/Crusaders

Vaahteraliiga, la 10.08. klo 13:30 Myyrmäen jalkapallostadion, Vantaa: Finalisti 1 - Finalisti 2

II-divisioona, la 10.08 klo 14:30 Pullerin kenttä, Hämeenlinna: Tigers-Trojans

Vaahteraliiga, la 10.08 klo 16:30 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Butchers

U15 7vs7, su 11.08 klo 11:00 Karhulan Keskuskenttä, Kotka: Eagles/Taft-Butchers

U15 11vs11, su 11.08 klo 12:00 Pyynikin urheilukenttä, Tampere: Blue Beasts (Saints/Jaguars) - Crocodiles

U15 7vs7, su 11.08 klo 14:00 Isolahden tekonurmi: Royals-Bears

Vaahteraliiga, to 15.08 klo 18:00 Keskuskenttä, Porvoo: Butchers-Roosters

Vaahteraliiga, pe 16.08 klo 18:00 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Crocodiles

Maajoukkue, la 17.08 klo 00:00 TBA: Iso-Britannia-Suomi

U11&U13 Turnaussarja, la 17.08 klo 11:30 Pallokenttä, Porvoo: Porvoon-turnaus

U13 9vs9, la 17.08 klo 12:30 Wirokit Stadion, Seinäjoki: Dragons (Crocodiles/Jaguars) - Roosters

Vaahteraliiga, la 17.08 klo 16:30 Väinölänniemen stadion, Kuopio: Steelers-Wolverines

U17 7vs7, la 17.08 klo 18:00 Pallokenttä, Porvoo: Butchers-Royals

U17 11vs11, su 18.08 klo 11:00 Yläkenttä, Turku: Trojans-Roosters

U15 7vs7, su 18.08 klo 13:00 Velodromi ulkokenttä, Helsinki: Wolverines/Crusaders-Royals

U15 7vs7, su 18.08 klo 13:00 Rauhalahden jalkapallokenttä, Kuopio: Steelers-Eagles/Taft

U13 9vs9, su 18.08 klo 13:00 Pyynikin urheilukenttä, Tampere: Saints - Butchers/ECG

U17 11vs11, su 18.08 klo 14:00 Myllypuro nurmi 1, Helsinki: East City Giants-Crocodiles

Vaahteraliiga, to 22.08 klo 18:00 Kaarlen kenttä, Vaasa: Royals-Roosters

Vaahteraliiga, pe 23.08 klo 18:30 Väinölänniemen stadion, Kuopio: Steelers-Crusaders

Vaahteraliiga, la 24.08 klo 16:30 Keskuskenttä, Porvoo: Butchers-Crocodiles

Vaahteraliiga, la 31.08 klo 00:00 Vaahteraliiga välierä 1: Runkosarjan 1-Runkosarjan 4

U11&U13 Turnaussarja, la 31.08 klo 11:30 Karhulan Keskuskenttä, Kotka: Kotkan-turnaus

Syyskuu

Vaahteraliiga, su 01.09 klo 00:00 Vaahteraliiga välierä 2: Runkosarjan 2-Runkosarjan 3

Vaahteraliiga, su 08.09 klo 16:00 Vaahteramalja XLV - Bolt Arena, Helsinki: Välierä 1-Välierä 2

U11 Turnaussarja, la 14.09 klo 11:30 Lippumäen tekonurmi: Kuopion-turnaus

Maajoukkue U19, EM-ottelu, la 21.09 klo 0:00 Myyrmäen jalkapallostadion, Vantaa: Suomi-Italia

Lokakuu

Maajoukkue U17, vko42, PM-kisat, Ruotsissa: Tarkemmat ottelupäivät lisätään myöhemmin.

Marraskuu

Maajoukkue U19, EM-ottelu, la-su 9.-10.11. TBA EM-ottelu: Ranksa - Suomi (linkki striimiin, lisätään myöhemmin)


Puuttuuko peli? Onko paikka tai aika väärä? Ota yhteyttä SoMen @jefutyyppi kautta, kiitos!